Siparişleriniz, banka onayı alındıktan veya sipariş onaylandıktan sonra, stoklarımızda mevcut ise en geç 3 iş günü içerisinde gönderimi sağlanacaktır. Mevcut değil ise ortak çalıştığımız tedarikçi firma veya yayınevlerinden temin edilip gönderim sağlanacaktır. Teslimat adresinin ASYA BİLGİSAYAR a uzaklığına göre de kargo şirketi yaklaşık olarak 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.


Stoklarımızda olmayan ürünlerin tedarik edilme süreleri yayınevlerine göre farklılık göstermektedir. Tedarik sürecinde olan ürünlerin teslimatı tedarik gerçekleştikten sonra yapılır.


Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.


Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından  ASYA BİLGİSAYAR garantisi ile size teslim edilecektir.


Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin tedarik edilememesi durumunda konu ile ilgili bir e-posta gönderilecek ve durum tarafınıza bildirilmiş olacaktır.


www.asyabilgisayar.com.tr on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır.


bookmark rocket phone